Yazarlar
Döviz Kurları
Iğdırlılar Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Genel Kurul Yaptı
Iğdırlılar Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Genel Kurul Yaptı
2 Nisan 2021 21:19
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haberi Yazdır

Merkezi İstanbul Çekmeköy’de bulunan ve Başkanlığını Av. Özgür Kip’in yaptığı, Iğdırlılar Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği, 1. Olağan kongresi 2 Nisan 2021 Cuma günü pandemi tedbirleri alınarak yapıldı.

 Iğdırlılar Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği, Çekmeköy’deki Dernek merkezinde yapılan genel kurulda Divan Başkanlığını Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez yaptı.Mevcut Başkan Av. Özgür Kip ve yönetim listesi yeniden seçildi.

 Iğdırlılar Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Dernek Başkanı Av. Özgür Kip, kongrede yeniden seçilmesinden dolayı hemşehrilerine teşekkür etti. Başkan Kip “Bu derneği kurarken hep söylediğimiz gibi bizler gelecekte çocuklarımız için son derece anlamlı bir çalışmaya imza atıyoruz. Bu dernek gelecekte Erenlerimize, Efelerimize diğer çocuklarımıza bir kurum olarak kalacaktır. Derneğimizi kurduktan sonra araya malum pandemi süreci girdi, belli aksaklıklar oldu. Geldiğimiz noktada çok şükür sağlıklı şekilde devam ediyoruz. Tüm zorluklara rağmen birlik ve beraberliğimizi güçlendirecek, sosyal dayanışmamızı perçinleyecek güzel çalışmalarımız oldu ve bundan sonra da inşallah hep birlikte daha güzel çalışmalarımız olacak” dedi.

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

1- Özgür Kip – Başkan

2- Kemal Kızılay

3- Muharrem Yalçın

4- Ahmet Alabuga

5- Kurtuluş Özaydın

6- Abdullah Acu

7- Sedat Bulut

8- Rahim Kılıç

9- Halis Soysal

10- Muharrem Korkut

11- Ahmet Önder

12- Mehmet Nuri Tunç

13- Mehmet İlhan

14- Mehmet Baki Zirek

15- Murat Salduz


Yorumlarİlgili Haberler