Yazarlar
Döviz Kurları
KAR-DER, İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı Yaptı
KAR-DER, İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Gıda Yardımı Yaptı
27 Nisan 2021 20:15
Font1 Font2 Font3 Font4
Bu Haberi Yazdır

Merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan ve Başkanlığını Orhan Çerkez’in yaptığı, Kars ve Yöresi Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KAR-DER) ihtiyaç sahibi vatandaşlara kumanya kolisi dağıtıldı.

Ataşehirde merkezinin ”Kars Ardahan Iğdır Buluşma Merkezi” olan Kars ve Yöresi Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (KAR-DER) Sosyal sorumluluk gereğini yerine getirerek, yönetim kurulunun desteği ile Ramazan ayıında pandemi sürecinden etkilenip mağdur olan hemşehrilerine içinde gıda ürünlerin bulunduğu kumanya paketleri dağıttı. Alınan bilgiye göre İstanbul dışında Kars, Ardahan ve Iğdır illerindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarada gıda kolisi gönderildiği öğrenildi.

Kars ve Yöresi Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Çerkez, yaptığı açıklama şöyle:

Yardımlaşma ve dayanışmanın ön plana çıktığı bu mübarek ayda ; Kar-Der Yönetim Kurulu olarak , Kars Ardahan Iğdır illerimize Ramazan Kolilerimizi göndermiş bulunmaktayız. Rahmet, Mağfiret ve Bereket yüklü mübarek Ramazan ayınızı tebrik eder, yaptığınız hasenatlarınızın, bağışladığınız hayırlarınızın kabulünü niyaz ederiz. Hayırlı Ramazanlar.

 


Yorumlarİlgili Haberler